Repelentní náramek proti klíšťatům,komárům, blechám a vosám.

Kód: RN-270
Neohodnoceno
185 Kč –19 %
banner 12 x 6 5 n ramky 2018 web
185 Kč –19 % 149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem

Repelentní náramek proti komárům, klíšťatům, vším, blechám, vosám a včelám. Ke každému zakoupenému náramku reflexní páska 40 cm ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repelentní náramek proti komárům, klíšťatům, vším, blechám, vosám a včelám. Zdarma ke každému repelentnímu náramku - Reflexní pásek 40cm

Vysoce účinný ochranný prostředek obsahuje velmi účinné složky odpuzující nepříjemný hmyz. Je efektivní proti veškerému létavému hmyzu, který by mohl způsobit zdravotní potíže, obzvlášť proti komářím přenašečům nákazy Chikunquya (horečnaté stavy) a malárie. Aktivní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím ochranným účinkem. Již nemusíte na sebe používat postřiky, které působí jen na krátkou dobu. Patentovaná technologie ve spolupráci s francouzskou firmou G3D Lyon.

Složení:

výtažek z levandule (CAS č. 91722-69-9): 12,96% m/m

Působení:

aktivní složka náramku působí okamžitě, uvolňuje se postupně, s dlouhotrvajícím ochranným účinkem.

Návod k použití:

náramek upevněte na zápěstí nebo na kotník.

Vždy ho umístěte mimo dosah dítěte. Náramek lze umístit na postranici postele, kočárek, na nosič dětí aj.

Doba použitelnosti:

při každodenním používání působí efektivně po dobu 4 týdnů po vyjmutí z obalu.

Pokud budete náramek po odložení ukládat do neprodyšného sáčku, doba působení se prodlouží až na 8 týdnů!


Pokud si chcete vybrat i bavu náramku do poznámky v objednávce zadejte kod barvy ( N1 až N8)


Velikost: 270 mm/nastavitelná
Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR č.j. MZDR 18758/2013/SOZ

Repelentní náramek je účinný ochranný prostředek obsahuje velmi účinné složky odpuzující nepříjemný hmyz. Je efektivní proti veškerému létavému hmyzu, který by mohl způsobit zdravotní potíže, obzvlášť proti komářím přenašečům nákazy Chikunquya (horečnaté stavy) a malárie.

Aktivní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím ochranným účinkem. Již nemusíte na sebe používat postřiky, které působí jen na krátkou dobu. Patentovaná technologie. Komáří samičky i další hmyz reaguje na změnu klimatu, na změnu energetiky a jemných gravitačních změn Země.

Jednoduše hmyz velmi dobře reaguje na změny, které probíhají kolem nás, i když jsou našimi vjemy nepochopitelné nebo je neumíme vnímat. Hmyz se umí perfektně přizpůsobit klimatu. Hmyz obývá tuto planetu déle než dinosauři, jejich přizpůsobivost života je až neuvěřitelná.

Díky klimatickým změnám, které nyní probíhají, se nám hmyz jeví více agresivní. Alergie, které způsobuje hmyz, jsou z převážné míry způsobeny také naším zásahem do přírody. Postřiky a umělé zásahy do přírody se obrací proti nám. Všechny tyto faktory je nutné znát při vývoji nových repelentních prostředků proti tomuto hmyzu. Je nutné každým rokem přehodnocovat účinnosti a zlepšovat kvalitu těchto výrobků.

Jednoduchá metoda použití repelentního náramku vám umožňuje každodenní činnost bez jakéhokoli omezení. Sport, práce v terénu, dovolená v přírodě nebo u moře, rybaření aj. To vše vám umožní tento náramek. Oblíbený je ve firmách, kdy zaměstnanci vykonávají práci mimo kancelář, při zahraničních cestách, misích do exotických krajin aj.

Při každodenním nošení efektivně působí repeletní náramek minimálně 4 týdny po vyjmutí z obalu. Doba působení se může zvýšit až na 8 týdnů, pokud po odložení nebo nepotřebě náramek uchováte v neprodyšném igelitovém sáčku. Kontakt s vodou zapříčiňuje snížení účinku aktivních složek náramku, proto nepoužívejte během sprchování, koupání, v dešti.

Repelntní náramek proti komárům, klíšťatům, vším, blechám, vosám a včelám - použití

Použití: repelentní náramek je vynikající ochranný repelentní prostředek při toulkách přírodou, ale i doma, v práci nebo při pobytu na zahradě. Náramek lze umístit na zápěstí nebo kotník. Pro ochranu dítěte v dětském kočárku umístěte náramek na madlo nebo nosné tyče kočárku. Repelentní náramek lze umístit na vnitřní rameno slunečníku. Během spánku doporučujeme náramek zavěsit na pelest postele nebo odložit na noční stolek, který je ve vaší bezprostřední blízkosti. Ve stanu zavěste na jakoukoli nosnou tyč uvnitř stanu.

Bezpečnostní opatření: repelentní náramek není určen dětem do 3 let věku. Repelentní náramek lze zavěsit na kočárek, a tím dítě ochránit před komářím štípnutím. Náramek není hračka, vyvarujte se požití nebo olizování. Výrobek je certifikován pro kontakt s pokožkou v roce 2006. V ojedinělých případech může způsobit sensibilitu pokožky.

Laboratorně prokázána účinnost náramku proti komárům a klíšťatům více než 85%

Bezpečnostní pásku pro chodce a cyklisty ZÍSKÁTE ZDARMA KE KAŽDÉMU REPELENTNÍMU NÁRAMKU

Reflexní pásek 40cm. 

Pro větší bezpečnost Vás i Vašich dětí Vám obdržíte ZDARMA ke každému repelentnímu náramku tento reflexní pásek na ruku 40cm. Pásek můžete umístit na ruku, na kabelku kočárek, kolo, zkrátka kamkoliv, abyste byli vidět.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proti HMYZU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg