Průchozí profesionální sklopec na lišky, vydry, kuny, jezevce - 120x34x34

Kód: S-120-34-P
Neohodnoceno
2 599 Kč –23 %
vyr 539118x34x34 4
2 599 Kč –23 % 1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální odchytová past - Průchozí sklopec na psy, lišky, vydry, kuny a další velké škůdce. Sklopec je vhodný pro odchytové firmy, městskou policii, myslivce a ZOO. Extra silná konstrukce - síť 3,5 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální odchytová past 120x34x34 - Průchozí sklopec na psy, lišky, vydry, kuny a další velké škůdce. Sklopec je vhodný pro odchytové firmy, městskou policii, myslivce a ZOO. Extra silná konstrukce.

 

Možnost přenášení 2 osobami - na každé straně sklopce je masivní držadlo.

 

Možnost přenášení 1 osobou - uprostřed sklopce je umístěno další držadlo.

 

Jedná se o profesionální model sklopce vhodný pro odchytové firmy, městskou policii, myslivce, ZOO. Sklopec je vyroben z masivního materiálu a váží 14 kg. Síla použité síťoviny je 3,5 mm a rozměr oček v síti je 35x35 mm. Tento sklopec je speciálně vyroben pro odchyt silných zvířat jako jsou psi, bobři, jezevci, vydry, velké kuny, kočky, lišky nebo nutrie. Má speciální uzávěr, který funguje i ve vodě. Past funguje velmi rychle, takže nehrozí, že škůdce stihne past opustit ještě před jejím uzavřením.

 


 

 

Sklopec se dvěma vstupy - všechny díly jsou pozinkované a chráněné proti korozi. Jedná se o strojní velmi přesnou výrobu jednotlivých dílů a částí sklopců. Nášlapný spouštěcí mechanismus sklopce je velmi citlivý a je opatřen otvory pro uchycení návnady - takže její uchycení není viditelné i pro velmi opatrná zvířata.

Návnada jako je maso nebo chleba vypadá, že volně leží na zásobníku. Návnada je však pevně připojena k spouštěcímu mechanismu sklopce. Ve chvíli kdy se zvíře dotkne návnady tak spouští pojistku a sklopec škůdce uloví. Uprostřed sklopce je manipulační otvor, který vám umožní nastražit na nášlapnou plochu jakoukoliv návnadu nebo nad nášlapnou plochu zavěsit bodec s návnadou. Zajištění dvířek je z masivního 5 mm silného materiálu a je natolik pevné, že jimi nedokáže projít žádný škůdce, kterého ulovíte.

Zakoupením tohoto sklopce získáváte kvalitní past, se kterou nikdy nebudete muset utrácet další peníze za nákup jiného sklopce.

 

 

 

Past je z masivního 3,5 mm silného materiálu a má pevnou konstrukci, která bez potíží unese i váhu 240 kg což můžete vidět na fotografii níže.

 

 

Ke SKLOPCI přidáváme dárky zdarma:

ZDRAMA dostanete granulovanou návnadu (pro všechny lasicovité ale také pro kočky či mývaly a lišky). Návnada je vyrobena z ryb, masa a vajec profesionální německou firmou.

Speciální rybí granule na vnadění lasic, kun, koček, potkanů nebo lišek vám pomůžou ulovit škůdce.

Jedná se o extrudovaný produkt v balení:

1x 250 ml

Granule udržujte v suchu a chladnu.

Složení:

mořské ryby - sleď, šproty, treska, makrela

rybí olej

antioxidanty

Rozhoďte menší množství granulí okolo sklopce, do sklopce i pod nášlapnou plochu sklopce. Škůdci granule milují a budou je vyhledávat. Láká je intenzivní chuť a vůně ryb. Velmi často ulovíte kunu nebo kočku pouze za použití těchto granulí.

Lze je využít i jako pamlsek za odměnu u domácích mazlíčků.

 

 

 

 

ZDARMA získáte extra silný bodec z 5mm silného materiálu a ryby a velké kusy masa, které budete umisťovat nad nášlapnou plochu.

 

ZDARMA obdržíte rukavice pro minimalizaci vůně člověka, která se bez použití rukavic dostane na sklopec nebo na návnadu.

 

ZDARMA přidáváme také závěs na vejce, které je oblíbenou pochoutkou lasicovitých. Pomocí závěsu můžete pověsit vejce tak, že zvíře, které se bude chtít k němu dostat stlačí štítek mechanismu a tím uzavře past. Je to jediný takový závěs, na který můžete aplikovat také tekutiny, např. krev (kterou lasicovité mají velmi rády). Závěs má formu závěsné lžičky. Když ho namontujete obraceně je to háček, např. na maso, rybí hlavu atd.

13Z

 

ZDARMA přidáváme speciální kleště, pomocí kterých ideálně chytíte a umístíte v kleci vejce (oblíbená pochoutka kun), klobásu, mršinu nebo jakékoliv krmivo - např. maso, kuřecí stehýnko, chleba, rybu atd.

PAMATUJTE SI ŽE BYSTE SE NEMĚLI ZÁKLADNÍ NÁVNADY DOTÝKAT HOLOU RUKOU - proto se Vám budou kleště velmi hodit. Jen u nás originální kleště.

9eae7d4df0216679b16771b46f1a369a

 

ZDRAMA malý bodec na tvrdou návnadu nebo uzeniny.

 

12Z

 

Návod k použití - pro past s jedním nebo dvěma vstupy

1. Nejprve vybalte sklopec - nejlépe v rukavicích, aby se na sklopec nepřenesl lidský pach


2. Je důležité, aby lidský pach byl na sklopci co nejméně – v opačném případě se mu budou škůdci i několik měsíců vyhýbat!! Pro překrytí lidského pachu je možné využít i vnadidla, na kuny nebo lišky, která škůdce přitahují.


3. Sklopec zbavte zajišťovacích plastových sponek – odstřihněte je nůžkami a nyní je sklopec připraven k použití.


4. Závěs na návnadu nastražte nad nášlapnou plochu sklopce. Na nášlapnou spouštěcí plochu můžete umístit i další návnadu.


5. Při jakékoliv manipulaci se sklopcem používejte rukavice a kleště, omezíte tím riziko, že škůdce bude cítit lidský pach.


6. Postup nastražení sklopce: nejprve zvedněte vnější (horní) dvířka sklopce a držte je zdvižená, dále zvedněte i spodní dvířka sklopce a zajistěte je zobáčkem spouštěcího táhla. V případě sklopce se dvěma vstupy postupujte stejně na obou stranách sklopce. Když máte dvířka podepřena zobáčkem táhla, tak druhý konec táhla zapřete o páku, která vychází z nášlapné plochy. Tím máte sklopec zajištěn a připraven k lovu škodné.


7. Nyní můžete umístit dle výše popsaného postupu návnadu. Sklopec doporučujeme zamaskovat, aby vypadal v prostředí přirozeněji – například jako tunel kudy škůdce bude bez obav procházet, k maskování může posloužit smrkové nebo borové chvojí, rákosí nebo tráva. Při zakrýván sklopce dejte pozor, aby nedošlo k zablokování spouštěcího mechanismu!


8. Do sklopce a jeho okolí můžete nastražit i několik druhů návnad najednou – podstatně tím zvýšíte šance na ulovení škůdce již v prvních dnech.


9. Po ulovení by měl být škůdce vypuštěn do volné přírody a mělo by s ním být zacházeno důstojným způsobem.

 

10. Sklopec je možné nastražit jak na suchu, tak i ve vodě. Při lovu škůdců v zimě mějte na paměti, že sníh a led může zablokovat spouštěcí mechanismus, proto past umístěte do míst, kde nehrozí zapadání sněhem nebo zamrznutí do ledu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLOPCE NA KUNY
Hmotnost: 12 kg