Sada vnadidel Hagopur na predátory pro odchyt do sklopců

Kód: H-11845
Neohodnoceno
1 530 Kč –9 %
62b1
1 530 Kč –9 % 1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sada vnadidel Hagopur na predátory pro odchyt do sklopců. Hagopur – praktická sada vábidel na lišku, kunu, mývala a ostatní malé šelmy. Určená pro nalákání škůdců do sklopců a zamaskování lidského pachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada vnadidel Hagopur na predátory pro odchyt do sklopců. Hagopur – praktická sada vábidel na lišku, kunu, mývala a ostatní malé šelmy. Určená pro nalákání škůdců do sklopců a zamaskování lidského pachu.

Sada vnadidel Hagopur na predátory pro odchyt do sklopců
 
Složení sady:
1x Vnadidlo na lišku 250 ml
1x Vnadido na kunu 250 ml
1x Anýzový olej 100 ml
1x Valeriánový olej 100 ml
1x Kartonový přenosný kufřík na vnadidla
 
Set je použitelný v průběhu celého roku. Aplikujte na stromy nebo keře. Možno aplikovat do sklopců - tyto přípravky se pro sklopce velice osvědčili.
Anýzový olej může být také použit na kazatelnách, kde snížíte svůj přirozený pach. Prosím, postupujte podle návodu na příslušných etiketách.
 

Hagopur prémiové vábidlo na lišky.
Prémiové vábidlo Hagopur liška 250 ml. Produkt působí na lišky svou neodolatelnou přitažlivostí, díky které dosáhnete požadovaného úspěchu v lovu lišek do sklopců. Jedinečné vábidlo složené ze žlázových sekretů a éterických olejů, bez syntetických vůní. Neškodné k životnímu prostředí.
 

Hagopur prémiové vábidlo na kuny.
Prémiové vábidlo Hagopur kuna 250 ml - láká kuny kombinací vůní ovoce a sekretu žláz. Aplikaci provádějte v různých výškách a prostoru, aby vábící látka zasáhla co největší prostor. Pro lov kun je možné vábidlo nakapat do sklopců i umělých nor. Vábidlo pro vábení kun a další kunovité šelmy. Neškodné k životnímu prostředí.
 
Hagopur prémiové vnadidlo Anýzový olej 100 ml.
Rozličné druhy zvěře je možno pomocí pachových značek přilákat na určené místo a ty se potom do této lokality rády a často vracejí.  Produkt musí mít svým účinkem tak velkou přitahovací schopnost na zvěř, aby vedl k rychlejšímu loveckému úspěchu
Přírodní anýzový olej v kombinaci s biologickými nosnými oleji, které vážou vůni a zajišťují delší účinnost Nová receptura-praktické balení Aplikace je čistá, jistá a bezproblémová. Jednoduché, čisté a úsporné použití. Vysoká koncentrace-úsporná spotřeba - Aplikace ve spreji čisté a úsporné použití.
Použití Hagopur anýzový olej se aplikuje na stromy, keře apod. pomocí jednoduchého nástřiku. Je možno jej použít i kolem posedů a kazatelen k překrytí pachu lovce.
Všeobecné Jiné produkty na trhu obsahují převážně syntetické látky a jejich účinek není vždy optimální
 
Hagopur prémiové vnadidlo Valeriánový olej 100 ml
Rozličné druhy zvěře je možno pomocí pachových značek přilákat na určené místo a ty se potom do této lokality rády a často vracejí. Produkt musí mít svým účinkem tak velkou přitahovací schopnost na zvěř, aby vedl k rychlejšímu loveckému úspěchu
Přírodní Valeriánový olej v kombinaci s biologickým olejovým lepidlem vůně spojuje a zajišťuje dlouhou účinnost. Nová receptura - praktický obal. Aplikace je čistá, bezpečná a snadná. Vysoká koncentrace - úsporná spotřeba. Ideální pro odchyt, vzbuzuje zvědavost různých divokých zvířat.
Použití
Hagopur Valeriánový olej nastříkat na požadovaná místa, například strom, keř nebo lízací sůl.
Spray: čisté a úsporné použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE NA KUNY
Hmotnost: 1 kg